nauki-przedmalzenskie.pl
Nauki przedmałżeńskie Kraków

nauki przedmalzenskie Kraków

wszystko o naukach i kursach przedmałżeńskich w Krakowie przeczytasz na stronie www.wesele-krakow.com.pl

W mieście Kraków nauki przedślubne, kursy przedmałżeńskie i kursy przedślubne weekendowe odybywają się w:

Dwudniowe Katechezy dla Narzeczonych

Dwudniowe Katechezy dla Narzeczonych - organizowane są w czasie weekendu, w sobotę od 8.30 do 19.00 i w niedzielę od 9.00 do 15.00. Informacje i zapisy w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Na dwudniowe katechezy przyjmowane są tylko zapisane pary narzeczonych.

Zapisy na Dwudniowe Katechezy dla Narzeczonych rozpoczynamy od dnia 15 miesiąca poprzedzającego uczestnictwo w godzinach od 9:00 do 13:00. Jeśli 15 wypada w sobotę lub niedzielę, to zapisy rozpoczynamy w poniedziałek.

Dwudniowe Katechezy dla Narzeczonych odbywają się w następujących ośrodkach:

1. Kraków, parafia św. Jana Kantego, os. Bronowice Małe, ul. Jabłonkowska 18. Zgłoszenia udziału w Dwudniowych Katechezach dokonujemy w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin w Krakowie, poniedziałek - piątek w godzinach od 9:00 do 13: 00, wtorek i czwartek od 15:30 do 18:00, tel. 12/628-81-49 lub 12/628-81-50.

2. Kraków, parafia św. Józefa, Rynek Podgórski, ul. Zamojskiego 2. Zgłoszenia udziału w Dwudniowych Katechezach dokonujemy na stronie: www.kursyprzedmalzenskie.pl.

3. Kraków, parafia Pana Jezusa Dobrego Pasterza, os. Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 4. Zgłoszenia udziału w Dwudniowych Katechezach dokonujemy w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin w Krakowie (tel. j.w.).

4. Kraków, parafia Matki Boskiej Zwycięskiej, os. Borek Fałęcki, ul. Zakopiańska 86. Zgłoszenia udziału w Dwudniowych Katechezach dokonujemy w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin w Krakowie (tel. j.w.).

5. Kraków, Bazylika OO. Paulinów "Na Skałce", ul. Skałeczna 15. Zgłoszenia udziału dokonujemy telefonicznie, tel.: 12/61-90-926. Informacja (furta klasztorna) tel.: 12/61-90-900.

Czterotygodniowe Katechezy dla Narzeczonych

Czterotygodniowe Katechezy dla Narzeczonych to cztery spotkania (co tydzień) po dwie godziny. Nie trzeba wcześniej zgłaszać swego udziału. Uwaga! W piątym tygodniu miesiąca katechez nie ma.

W cztery kolejne niedziele:

9:00 Bazylika OO. Franciszkanów - Kraków, Stare Miasto (pl. Wszystkich Świętych 5). Zakończenie Mszą św. o godz. 11:00 w Bazylice.

16:00 Parafia Pana Jezusa Dobrego Pasterza - Kraków, Prądnik Czerwony (ul. Dobrego Pasterza 4). Możliwość udziału we Mszy św. o 18.00 w Kościele.

W cztery kolejne poniedziałki:

18:00 Parafia św. Maksymiliana - Nowa Huta, Mistrzejowice (os. Tysiąclecia 86).

19:00 Parafia NMP z Lourdes XX. Misjonarzy - Kraków "Na Miasteczku" (ul. Misjonarska 37).

W cztery kolejne wtorki:

18:00 Parafia NMP Zwycięskiej - Kraków, Borek Fałęcki (ul. Zakopiańska 86).

18:30 Parafia NMP Królowej Polski - Nowa Huta, Bieńczyce Miesiące parzyste. (ul. Obrońców Krzyża 1)

W cztery kolejne środy:

18:00 Bazylika OO. Cystersów - Nowa Huta, Mogiła (ul. Klasztorna 11).

18:00 Parafia Św. Jadwigi Królowej - Kraków, Krowodrza Lipiec, sierpień zawieszone. (ul. Łokietka 60).

18.30 Bazylika OO. Dominikanów - Kraków, Stare Miasto Sierpień zawieszone. (ul. Stolarska 12).

W cztery kolejne czwartki:

19:00 Parafia św. Stanisława Kostki - Kraków, Dębniki Sierpień zawieszone. (ul. Konfederacka 6).

W cztery kolejne soboty:

17:00 Parafia Bożego Ciała - Kraków, Kazimierz Sierpień zawieszone. (ul. Bożego Ciała 26), sala parafialna obok kancelarii.

Więcej informacji o naukach przedmałżeńskich w Krakowie:

Dowiedz się więcej o kursach przedmałżeńskich w Krakowie na stronie: Ślub Kraków

Kawiarenka "Na Poddaszu" przy Duszpasterstwie Akademickim "Na miasteczku", ul.Misjonarska 37

Miłość z Wyboru -to kurs dla zakochanych, którzy chcą budować trwały i radosny związek. W tej edycji NOWOŚĆ! Pojawi się także temat zarządzania pieniędzmi w małżeństwie. Kurs poprowadzą Agnieszka i Antoni Tompolscy, ludzie o odmiennych osobowościach, co nie przeszkodziło im jednak obchodzić w tym roku 25-lecia ich małżeństwa :) POCZĄTEK: 29 października, godz. 19. KONIEC: 17 grudnia o godz. 19. Więcej informacji na stronie internetowej http://milosczwyboru.wordpress.com/

Jeżeli posiadasz informacje na temat nauk przedmałżeńskich w tym mieście prosimy dodaj nauki do naszej bazy.